P&N Career Solutions Group Türkiye İş Kurumu’ndan almış olduğu yetki ile işgücü piyasasında iş arayanlarla personel arayanlar arasında aracılık hizmeti sunan, personel istihdamı sağlayan lisanslı bir özel istihdam bürosudur.

Uzmanlık alanımız olan lojistik ve uluslararası taşımacılık başta olmak üzere çeşitli sektörlere seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktayız.

Felsefemiz sektörleri her yönüyle tanıyan uzmanlarla çalışmaktır. Sektör uzmanlığımız 40 yıl öncesine dayanırken bu bilgi ve deneyimlerimizi son 20 yıldır nitelikli personel istihdamına katmış durumdayız. İstihdamda etik değerlerin öneminin farkındayız. Buna bağlı gelişen profesyonel yaklaşımımız ile sürekliliği, tutarlılığı ve başarıyı sağlamaya devam ediyoruz.

“Bazen aynı dili konuşmak yetmez, bir de aynı yerden anlamak gerekir.”
T. S. Eliot

İş Arayanlar


“Cv’niz hazırsa işiniz hazır.”

Hedefiniz yeni bir kariyer ise yetkinliklerinize en uygun iş ve işvereni bulmak için doğru adrestesiniz. Bu hedefe ulaşmak tecrübemizle mümkün.

İlginiz, yeteneğiniz ve değerlerinize göre kariyerinizi şekillendirin. İşlevsel bir yol haritası ile yaptığımız değerlendirmeler yanlışları saptayacak ve doğrular için zemin hazırlayacaktır.

“İş aramayı uzmanına bırakın, zamanı sevdiklerinize ayırın.

İşverenler


“Zamanınızdan tasarruf sağlayın, en doğru adaya ulaşın”

Kurum kültürünüze uyum gösterebilecek, görev tanımınızı doldurabilecek yeterli bilgi ve deneyime sahip personeli arıyorken bu adresle karşılaşmanız bir tesadüf değildir. İşletme dışı bir kaynak ile çözüme varışın profesyonel şirket yönetimi olduğunun bilinci ve “her işin bir uzmanı var” mottosuyla ile bir çözüm ortağı aradığınızı biliyoruz.

Bir işverenin ve insan kaynakları biriminin iş yükünü alabilecek sektörel bilgi ve deneyime sahip, uzman danışmanlara bizde ulaşabilirsiniz. Analiz, mülakat, değerlendirme ve karar verme aşamalarının bütününde biz varız. İşe alım sürecinizdeki en yakın destekçiniz olmaktan gurur duyuyoruz.

Danışmanlarımız

Menü